KURUMSAL TASARIM

HİZMETLER

   Firmaların ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri, kurumsal kimlikleri içerisinde, kendilerine özel bir şekilde karşılamaktayız. Standart üretim anlayışından uzak, talep edene ve ihtiyaca yönelik özel çalışmalarımızla her türlü projede yanınızdayız.

DAHA FAZLA

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

   Benzersiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel mimari, iç mimari tasarımları, obje ve mobilya tasarım ve uygulamalarını tam bir hizmet yelpazesi içerisinde sunmaktayız. Konu ne olursa olsun, bizimle proje süresince özel ilgi ve kusursuz hizmet elde edersiniz. Zamanında ve bütçe dahilinde üstün bir ürün oluşturmak ve beklidiğiniz standardı karşılamak, size verdiğimiz bir sözdür.

DAHA FAZLA

AJANS ÇALIŞMALARI

   Firmamız, reklam ve tanıtım ajanslarına da, kendi müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaları için  tasarım ve üretim hizmeti vermektedir.

   Birçok reklam ajansı, müşterilerine tam kapsamlı hizmet sunabilmek için, yazılı ve görsel basın ayağının yanında, kendi bünyesinde çözümleyemeyeceği özel ürün tasarımları ve üretimi konusunda yardımcı firmalar aramaktadır. Biz  bu noktada, ajanslara kendi kurumsallıklarını ön planda tutarak çözümler sunmaktayız.Ü

 

DAHA FAZLA